HABERLER

MITSUBISHI GRUP VE KAHVECİOĞLU PLASTİK KALİTESİ BİR ARADA

Kahvecioğlu Plastik ,Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Quadrant firmasının Mitsubishi Grup tarafından satın alınması ile birlikte sektördeki kalite farkını daha da üst noktalara taşıyacaktır.

Müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine verdiği önem ile birlikte sektöre sunduğu ürün çeşitliliği, satış ve servis hızı hizmetleriyle her zaman markasının değerini korumaya özen gösteren bizler, dünya markası olan bir grubun desteğiyle çok daha büyük hedeflerle yolumuza devam edeceğiz. 

Hızla yükselen bir başarı öyküsü olan Quadrant’ın 80 yıllık üretim geçmişinde plastik gelişiminin önemli bir referans noktası olduğunu biliyoruz. Quadrant ya da yeni adıyla MCAM ( MITSUBISHI CHEMICAL ADVANCED METARIALS ) teknolojik gelişim, sertifikalı ürün üretimi ve üretim kapasitesiyle rakiplerinden önde olmayı her zaman başaran bir firma oldu. Sektöre sundukları genel kullanım ve yüksek performans plastik ürünleri ile her zaman tercih edilen bir markanın ürün kalitesi dışında yönetimsel anlamda da sadakat, güvenilirlik ve istikrar çizgisinin de değişmemesi dünya markası olan Mitsubishi Grup tarafından tercih edilmesini sağladı.  Kahvecioğlu Plastik olarak bizlerde bu kalite ve güvenin içerisinde yer almaktan son derece mutlu ve gururluyuz.

MITSUBISHI CHEMICAL ADVANCED METARIALS ismiyle hizmet kalitemizin Mitsubishi ile en üst noktalara geleceğinden eminiz.  Dünya markası olan bir grubun desteğiyle çok daha büyük hedefler ve üretimlerle yolumuza devam etmeyi planlıyoruz.  Quadrant olarak devam ettiğimiz Türkiye distribütörlüğüne MITSUBISHI CHEMICAL ADVANCED METARIALS olarak aynı şekilde devam edeceğiz.